| Вид | свързващ елемент |
| Материал | седеф |
| Форма | паричка |
| Тип на стоката | седеф |
| Размер | 20 мм |
| Размер дупка | 0.5 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | свързващ елемент |
| Материал | седеф |
| Форма | паричка |
| Тип на стоката | седеф |
| Размер | 20 мм |
| Размер дупка | 0.5 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тегло | 20 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02