Метално мънисто с кристалчета във формата на топче
| Тип на стоката | мъниста с кристали |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | син |
| Цвят метал | бял |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста с кристали |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | син |
| Цвят метал | бял |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01