Метализирана, пластмасова висулка - CCB във формата на четирилистна детелина
| Тип на стоката | мъниста ССВ боядисани |
| Вид | висулка |
| Материал | пластмаса |
| Форма | детелина |
| Размер | 18х13х2 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста ССВ боядисани |
| Вид | висулка |
| Материал | пластмаса |
| Форма | детелина |
| Размер | 18х13х2 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03