| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | капка |
| Тип на стоката | натурални |
| Размер | 52х37х6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | капка |
| Тип на стоката | натурални |
| Размер | 52х37х6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03