| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | овал |
| Тип на стоката | висулки дървени, натурални |
| Размер | 57 мм |
| Размер дупка | 2~3 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | овал |
| Тип на стоката | висулки дървени, натурални |
| Размер | 57 мм |
| Размер дупка | 2~3 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
Здравейте приятели,
В това творческо видео ще ви покажем как да създадете очарователна великденска декорация, като използвате дървена висулка с овална форма като основен елемент.Тази уникална дървена висулка предоставя идеалната платформа за изразяване на вашата креативност и добавяне на личен почерк към вашата празнична украса.