| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | триъгълник |
| Тип на стоката | висулки дървени, натурални |
| Размер | 55 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | висулка |
| Материал | дърво |
| Форма | триъгълник |
| Тип на стоката | висулки дървени, натурални |
| Размер | 55 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
Здравейте, творчески приятели!
Днес ще ви въведем в изкуството на създаването на кукерска маска, уникално украсена с дървена висулка под формата на триъгълник.
Този проект е чудесен начин да добавите модерен акцент към традиционния български карнавален аксесоар и да се изразите чрез симбиозата на природни материали и културно наследство.