Фасетирана висулка от цветно стъкло във формата на сърце
| Тип на стоката | висулки кристал |
| Вид | висулка |
| Материал | стъкло |
| Форма | сърце |
| Размер | 10х10х5.6 мм |
| Размер дупка | 0.9 мм |
| Цвят | сив |
| Тема | Свети Валентин |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | висулки кристал |
| Вид | висулка |
| Материал | стъкло |
| Форма | сърце |
| Размер | 10х10х5.6 мм |
| Размер дупка | 0.9 мм |
| Цвят | сив |
| Тема | Свети Валентин |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30