Потопете се в света на фигурките от филц. Поръчайте до избран от Вас адрес на emart.bg.
| Вид | фигурка |
| Материал | филц |
| Форма | куче |
| Тип на стоката | за декорация |
| Размер | 49х38 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | кафяв |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | фигурка |
| Материал | филц |
| Форма | куче |
| Тип на стоката | за декорация |
| Размер | 49х38 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | кафяв |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03