Метална висулка във формата на четирилистна детелина
| Тип на стоката | висулки метални други |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | детелина |
| Размер | 22х15х2 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | висулки метални други |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | детелина |
| Размер | 22х15х2 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Баба Марта |
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03