Метална висулка с емайл във формата на овца
| Тип на стоката | висулки боядисани |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | овца |
| Размер | 19х19.5х1.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | мед |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | висулки боядисани |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | овца |
| Размер | 19х19.5х1.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | мед |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03