Метална висулка във формата на панделка - АСОРТЕ
| Тип на стоката | висулки метални други |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | панделка |
| Размер | 10~29.5х8~32х1~4 мм |
| Размер дупка | 2~4 мм |
| Цвят метал | микс |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | висулки метални други |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | панделка |
| Размер | 10~29.5х8~32х1~4 мм |
| Размер дупка | 2~4 мм |
| Цвят метал | микс |
| Тегло | 20 грама |
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02