Метална висулка с кристали във формата на надпис LOVE
| Тип на стоката | висулки с кристали |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | надпис |
| Размер | 67х42х9 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тема | Свети Валентин |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | висулки с кристали |
| Вид | висулка |
| Материал | метал |
| Форма | надпис |
| Размер | 67х42х9 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тема | Свети Валентин |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03