Пластмасово мънисто във формата на цвете. Доверете се на ЕМ АРТ и направете вашата поръчка онлайн!.
| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цвете |
| Размер | 11х7 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цвете |
| Размер | 11х7 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03