Мънисто тип Пандора от смола, покрито с малки кристалчета клас А и с бронзова сърцевина в цвят сребро
| Вид | мънисто |
| Материал | метал , стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста , с кристал |
| Размер | 15х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят | син |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | метал , стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста , с кристал |
| Размер | 15х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят | син |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01