Ръчно изработено стъклено мънисто тип Пандора
| Вид | мънисто |
| Материал | стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 14х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
| Изработка | ръчна изработка |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Вид | мънисто |
| Материал | стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 14х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
| Изработка | ръчна изработка |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01