ЕМ АРТ Ви предлага богата гама от дървени мъниста под формата на шайба. Поръчайте онлайн на ниски цени и високо качество.
| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | шайба |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | зелен |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | шайба |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | зелен |
| Тегло | 50 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02