Боядисано, дървено мънисто във формата на топче
| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | топче |
| Размер | 4х3 мм |
| Размер дупка | 1.2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | топче |
| Размер | 4х3 мм |
| Размер дупка | 1.2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 20 грама |
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
Здравейте, любители на уникалните ръчно изработени подаръци!В този видеоклип ще ви запознаем с изкуството на създаването на мартеница за закичване, обогатена с чара на дървено мънисто с форма на топче.Това е идеалният начин да добавите личен отпечатък и топлина към вашата мартеница. Подгответе се за едно творческо пътешествие, което ще ви позволи да изразите своята креативност и уважение към традицията.