Доверете се на ЕМ АРТ и направете поръчка онлайн. Ние ви предлагаме огромен избор на мъниста за вашето хоби.
| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | снежинка |
| Размер | 11 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 25 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | снежинка |
| Размер | 11 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 25 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01