Изберете мъниста имитация перла от магазините на ЕМ АРТ или поръчайте онлайн. Доставка в цялата страна на достъпни цени.
| Тип на стоката | мъниста перлени |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | пъпеш |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | крем |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста перлени |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | пъпеш |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | крем |
| Тегло | 20 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01