Цилиндрично, пластмасово мънисто
| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цилиндър |
| Размер | 12х9 мм |
| Размер дупка | 7 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цилиндър |
| Размер | 12х9 мм |
| Размер дупка | 7 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30