Стъклено мънисто тип Пандора с принт
| Вид | мънисто |
| Материал | стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста, мъниста рисувани |
| Размер | 14 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят | бял |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | стъкло |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста, мъниста рисувани |
| Размер | 14 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят | бял |
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30